12/15/2019 - يكشنبه 24 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
برخورد شدید دو خودرو با یکدیگر یک مصدوم بر جای گذاشت

printبرخورد شدید دو خودرو با یکدیگر یک مصدوم بر جای گذاشت
image
برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری و یک دستگاه مزدا وانت درفلکه دوم تهرانپارس یک مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، پس از اعلام خبر این حادثه از سوی شاهدان، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 2:30 دقیقه بامداد امروز، بی درنگ نیروهای عملیات ایستگاه 103 و گروه امداد و نجات 10 را به محل حادثه در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان گلشن اعزام کرد.
حسن جعفری فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری تیگو 5 به هنگام حرکت در فلکه دوم تهرانپارس با یک دستگاه خودرو پرشیا برخورد کرده و پس از برخورد با یک دستگاه خودروی مزدا وانت پارک شده واژگون شده بود.
وی ادامه داد: بر اثراین حادثه یکی از سرنشینان این وسیله نقلیه مجروح و در داخل اتاقک آن گرفتار شده بود.
فرمانده آتش نشانان افزود: گروهی از آتش نشانان به وسیله تجهیزات ویژه آتش نشانی، در حضور عوامل اورژانس به نجات سرنشین خودروی واژگون شده(یک خانم) پرداختند و بعد از انجام عملیات رها سازی، این فرد مصدوم را برای انتقال به بیمارستان در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.
وی تصریح کرد: همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان با نصب علائم هشدار دهنده ی ایمنی در اطراف محل حادثه و قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین آنها، به ایمن سازی محل حادثه پرداختند.
جعفری بیان کرد: آتش نشانان در ادامه عملیات خود، با جرثقیل و تجهیزات ویژه نجات، خودرو های تصادفی را به محلی امن انتقال دادند.
فرمانده ایستگاه 103 آتش نشانی در پایان اظهار داشت: هم اکنون پلیس راهور علت بروز این حادثه رانندگی را در دست بررسی قرار داده است.م3
عکس: مرتضی موحدی نیا
1398/8/22 10:40:0
تعداد مشاهده:  400
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد