11/13/2019 - چهارشنبه 22 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printآتش سوزی خودرو سواری در بزرگراه همت
image
یک دستگاه خودرو سواری صبح امروز در هنگام تردد در بزرگراه شهید همت دچار آتش سوزی شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، راننده با دیدن دودی که از قسمت موتور خودرواش بیرون می زد به سرعت خودرو را در کنار بزرگراه متوقف کرد و از داخل اتاقک آن خارج شد و درتماس با سامانه 125 آتش نشانی درخواست کمک فوری کرد.
بر اساس این گزارش، ستادفرماندهی این سازمان به محض مطلع شدن از این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 27 و 74 را به محل حادثه در بزرگراه شهید همت به سمت غرب، بعد از بزرگراه شهید باکری روانه کرد.
عیسی کیایی فرمانده آتش نشانان اعزامی در باره این حادثه گفت: هنگام رسیدن در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در کنار بزرگراه متوقف و از قسمت موتور دچار آتش سوزی شده بود که آتش نشانان به سرعت با استفاده از لوله های آبدهی سرگرم مهار شعله های آتش شدند.
وی با اعلام این که دراین حادثه به هیچ کس صدمه ای نرسید، افزود: نیروهای عملیات پس از مهار شعله های آتش با سرد کردن قطعات فلزی داغ موتورخودرو از بروز شعله وری مجدد جلوگیری کردند.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس انجام بررسی علت وقوع این آتش سوزی، خودرو سواری حادثه دیده را به عوامل انتظامی و پلیس راهور جهت انجام اقدامات قانونی تحویل دادند.م1
عکس: امیر احمدی
1398/7/25 9:45:0
تعداد مشاهده:  612
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد