11/13/2019 - چهارشنبه 22 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتصادف خونین خودروی سواری با کامیون در جاده ورامین
image
برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه کامیون باری در جاده ورامین، سه 3 کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی بروز حادثه هولناک برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 با یک دستگاه کامیون باری در جادثه ورامین، کمربندی دوم کهریزک به سمت میدان غنی آباد، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 86، 121 و تیم نجات 6 ایستگاه 9 را به محل حادثه اعزام کرد.
رضا هاشمی شال معاون منطقه 7 عملیات که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 به همراه 5 سرنشین خود به شدت با یک دستگاه کامیون باری حامل دام زنده برخورد کرده و به طور کامل زیر این خودرو قرار گرفته و دسترسی به محبوس شدگان بسیار دشوار بود.
وی افزود: آتش نشانان پس از نصب علائم هشدار دهنده ترافیکی در مسیر با استفاده از ابزار مخصوص، کابین در هم پیچیده ی خودروی پژو را از زیر کامیون خارج کردند و سپس به همراه تیم نجات با استفاده از ابزار مخصوص نجات، اقدام به برش سقف و جدا کردن قطعات خودرو برای خارج کردن محبوسین کردند.
هاشمی شال تصریح کرد: شدت برخورد به حدی بود که 3 تن از سرنشینان شامل 2 بانوی 30 و 35 ساله و یک کودک دختر 5 ساله در دم جان خود را از دست داده بودند.
وی بیان کرد: آتش نشانان به سرعت 2 سرنشین مرد 30 و 35 ساله را که به شدت مصدوم و محبوس شده بودند را با استفاده از ابزار مخصوص و رعایت اصول ایمنی از داخل کابین در هم پیچیده ی خودرو رهاسازی و خارج کردند و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.
معاون منطقه 7 عملیات با اشاره به پاکسازی سطح جاده از آثار به جا مانده حادثه گفت: آتش نشانان با استفاده از خودروی جرثقیل، هر دو خودرو را به حاشیه امن جاده منتقل کردند و پس ایمن سازی محل حادثه به ماموریت خود پایان دادند.م7
عکس: حمید امدادی
1398/7/22 13:16:0
تعداد مشاهده:  446
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد