09/20/2019 - جمعه 29 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printواژگونی خودرو سواری در بزرگراه امام علی(ع)
image
واژگونی خودروی سواری در بزرگراه امام علی(ع) یك مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت 00:50 بعد از نیمه شب گذشته وقوع یک حادثه رانندگی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع)، از سوی شهروندان به سامانه 125 اطلاع رسانی شد كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 61 را روانه محل حادثه كرد.
مهدی نیازی فرمانده آتش نشانان اعزامی در باره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو206 در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) درحال حرکت بود که به علت نامعلوم از مسیر اصلی منحرف و واژگون شده بود.
وی افزود: این خودرو سواری پس از انحراف از مسیر، به شدت با جدول کنار بزرگراه برخورد و واژگون شده بود و راننده ی آن نیز از ناحیه سر و صورت به شدت آسیب دیده بود.
نیازی تصریح کرد: آتش‌نشانان همزمان با نصب علائم هشدار دهنده ی ایمنی در اطراف محل حادثه از نشت بنزین جلوگیری کردند.
فرمانده آتش نشانان تصریح کرد: راننده مرد این وسیله نقلیه که قبل از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شده بود، با کمک عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.
این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این حادثه توسط پلیس راهور منطقه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و پاكسازی بزرگراه از بقایای به جا مانده از این حادثه، به عملیات خود پایان دادند.م3
عکس: عبدالرضا ناهیدی
1398/6/20 14:28:0
تعداد مشاهده:  404
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد