11/13/2019 - چهارشنبه 22 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printیک انبار لوازم پلاستیکی در شرق تهران آتش گرفت
image
یک انبار لوازم پلاستیکی در جاده خاوران مقارن ظهر دیروز طعمه آتش سوزی شد و خسارت زیادی ببار آمد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ظهر روز گذشته پس از تماس های نگهبانان و کارگران سوله ی انبار پلاستیک با سامانه ی ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله زنگ اعزام ایستگاههای ۶۶ و ۶۳ را بصدا درآورد که بی درنگ آتش نشانان بهمراه تانکر تریلی آب و خودروی حامل دستگاه های تنفسی عازم جاده ی خاوران، روبروی خاورشهر، خیابان صداقت شدند.
منصور شهبازی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل گفت: محل حادثه سوله ای به وسعت 300 متر مربع بود که از آن به عنوان انبار لوازم پلاستیکی استفاده می شد.
وی با اشاره به این که داخل این انباربا قفسه بندی مقادیر زیادی اجناس و لوازم پلاستیکی چیده شده بود، افزود: شدت آتش سوزی به قدری بود که باعث رعب و وحشت کارگران شد به طوری که آنان در لحظات اول هرچه تلاش کردند نتوانستند شعله های آتش را کنترل وخاموش کنند.
این فرمانده آتش نشانان تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق سوله و انجام اقدامات ایمنی اولیه و همچنین کشیدن سه رشته لوله ی آب پرفشارآتش نشانی، از سه جهت مشغول عملیات شدند که ضمن جلوگیری از سرایت آتش به سوله و انبارهای مجاور موفق شدند این آتش سوزی را به سرعت مهار و سپس کاملا خاموش کنند.
شهبازی افزود: پس از به کنترل درآوردن این آتش سوزی، با تلاش آتش نشانان اجناس سوخته شده از داخل سوله خارج شد.
وی با اعلام این که دراین حادثه به هیچ یک از کارگران و نگهبانان این انبارآسیب جانی نرسید، تاکید کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناس آتش نشانی منطقه بررسی می شود.م8
عکس: مهدی دانه چین
1398/5/30 14:18:0
تعداد مشاهده:  213
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد