09/20/2019 - جمعه 29 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printواژگونی کامیون حمله نخاله در بزرگراه حکیم
image
واژگونی یک دستگاه کامیون حمل نخاله در بزرگراه حکیم آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
به گزارش پایگاه خبری 125، پس از اطلاع‌رسانی این حادثه توسط شاهدان به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 49 این سازمان را ساعت 11:30 به محل حادثه در بزرگراه حکیم، مسیر شرق به غرب، نرسیده به بزرگراه شیخ فضل الله شمال اعزام کرد.
مجید نیکبخت فرمانده ایستگاه 49 آتش نشانی تهران دراین باره گفت: یک دستگاه کامیون حمل نخاله درهنگام حرکت به علت نامعلوم پس از برخورد با خودرو 405 و طی کردن عرض بزرگراه، ناگهان به یک سمت واژگون شده بود و راننده ی آن نیز در داخل اتاقک این کامیون به دام افتاده بود.
وی افزود: راننده کامیون قبل از رسیدن آتش نشانان، توسط رانندگان خودرو های عبوری خارج شده بود.
نیکبخت تصریح کرد: به دنبال واژگونی کامیون در وسط خیابان، مسیر تردد خودروهای عبوری مسدود و راه بندان شدیدی در محل حادثه ایجاد شد.
وی گفت: آتش‌نشانان با توجه به راه بندان شدید دراطراف محل حادثه به سرعت عملیات خود را آغاز کردند و همزمان با نصب علائم هشدار دهنده ی ایمنی از نشت گازوئیل جلوگیری کردند.
فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: راننده کامیونت که براثر این حادثه دچار آسیب دیدگی شده بود که پس از تحویل به عوامل اورژانس حاضر در محل، به صورت سرپایی مداوا شد.
وی با اشاره به این که علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور در دست بررسی است، بیان داشت: نیروهای عملیات پس از ایمن سازی محل حادثه و حاضر شدن عوامل راهور و شهرداری برای انتقال خودرو، محل حادثه را برای تردد و ایمن سازی بیشتر تحویل عوامل شهرداری و راهور دادند.م2
عکس: حمیدرضا خانکشزاده
1398/5/26 15:35:0
تعداد مشاهده:  408
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد