09/20/2019 - جمعه 29 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
با تلاش آتش نشانان تهران؛
printخطر سقوط ستون برق به بزرگراه همت برطرف شد
image
یکی از ستون های چراغ برق بزرگراه همت که از پایه اش جدا و به سمت خیابان خمیده شده بود و هر آن احتمال می رفت بر روی خودروهای عبوری سقوط کند، توسط آتش نشانان از وقوع این حادثه جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، روز گذشته با اطلاع رسانی این حادثه توسط رانندگان عبوری به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 55 این سازمان را در ساعت 11 صبح دیروز به بزرگراه شهید همت شرق به غرب، قبل از بزرگراه شهید باکری رهسپارکرد.
بنا به اظهار مجید شهرمی فرمانده آتش نشانان اعزامی، یک عدد تیرچراغ برق به بلندی 25متر در حاشیه بزرگراه بر اثر سست شدن پایه آن، ناگهان از حالت اصلی خود خارج شد و بر روی بزرگراه به صورت معلق درآمد، به گونه ای که هرلحظه احتمال می رفت به طور کامل از پایه کنده شده و به داخل بزرگراه سقوط کند.
وی افزود: با توجه به خمیده شدن تیر چراغ برق در مسیر تردد خودروها، هر آن ممکن بود با سقوط تیر چراغ برق، خسارت مالی و جانی به خودروهای عبوری و سرنشینان وارد شود که نیروهای آتش نشانی بلافاصله با کشیدن نوار خطر و ایمن سازی محل، اقدام به مهار تیر چراغ برق کردند.
شهرمی اظهار داشت: سرانجام با تلاش آتش نشانان، محل حادثه کاملا ایمن شد و همچنین با حضوریافتن عوامل برق در محل، نکات ایمنی مورد لزوم برای مقاوم سازی پایه تیر چراغ برق به آنان ارائه شد.م1
عکس: پیام بیات/امیر احمدی
1398/5/8 14:25:0
تعداد مشاهده:  403
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد