09/20/2019 - جمعه 29 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printنجات سه کوهنورد از ارتفاعات امامزاده داود(ع)
image
سه کوهنوردی که در وضعیت خطرناکی در ارتفاعات رندان امامزاده داود(ع) گرفتار شده بودند با تلاش گروه امداد و نجات کوهستان سازمان آتش نشانی تهران نجات یافتند.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی اطلاع رسانی شهروندان به سامانه 125 مبنی بر گرفتار شدن سه کوهنورد در ارتفاعات رندان در جاده امامزاده داود(ع)، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله گروه امداد و نجات مستقر در ایستگاه 74 آتش نشانی را ساعت 16:50 دقیقه عصر روزگذشته راهی محل حادثه کرد.
مهدی بهداری رئیس ایستگاه 74 آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شده بود، در این باره گفت: آتش نشانان بلافاصله عازم ارتفاعات امام زاده داود(ع) شده و با تلاش فراوان و با استفاده از تجهیزات مخصوص پس از طی 7 ساعت پیاده روی مداوم در مسیرهای صعب العبور، سرانجام خود را به محل حادثه رساندند.
وی اضافه کرد: هنگامی که به محل مورد نظر رسیدیم مشاهده شد سه کوهنورد حدودا 35 ساله که دچار ترس و نگرانی شدید نیز شده بودند، درارتفاعات گرفتار شده بودند و همچنین قادر به ادامه مسیر نبودند.
بهداری با اشاره به اینکه در مسیر برگشت، صعب العبوربودن راه، انتقال این کوهنوردان را بسیار دشوار کرده بود، خاطرنشان کرد: به رغم این مشکلات و سختی های مسیر، این مردان کوهنورد توسط نیروهای عملیاتی به پایین کوه منتقل شده و بعد از 12 ساعت تلاش، سرانجام هرسه نفر از این حادثه به سلامت نجات پیدا کردند.م1
عکس: محسن مرادی
1398/4/16 15:17:0
تعداد مشاهده:  538
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد