10/15/2019 - سه شنبه 23 مهر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

print8 کشته و مجروح در تصادف مرگبار آزادراه تهران قم
image
تصادف شدید سه دستگاه خودرو سواری در آزادراه تهران قم نیمه شب گذشته دو کشته و 6 مجروح بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت 25 دقیقه بعد از نیمه شب گذشته(00:25) شاهدان حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و از وقوع این حادثه رانندگی خبر دادند كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۰ را به کمک نیروهای آتش نشانی حسن آباد به محل حادثه در آزادراه تهران قم، 5 کیلومتر بعد از فرودگاه امام خمینی(ره) اعزام كرد.
مصطفی عباس نژاد فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و یك دستگاه خودرو سواری پژوپرشیا به علت نامشخصی با یكدیگر برخورد کردند كه منجر به واژگونی یك دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و آتش سوزی آن شد.
وی با اشاره به اینکه محل حادثه در محدوده آتش نشانی حسن آباد قرار داشت، افزود: آتش‌نشانان تهران به سرعت به کمک نیروهای آتش نشانی حسن آباد شتافته و به دو گروه تقسیم شدند که یك گروه با استفاده از یك رشته لوله آبده اقدام به مهار شعله های آتش سوزی خودرو پژو ۴۰۵ كردند و گروهی دیگر نیز به نجات محبوسین در خودرو های دیگر شتافتند.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان كرد: آتش نشانان پس از خاموش كردن شعله های آتش، خودرو را به حالت اولیه باز گرداندند كه مشخص شد راننده خودرو پژو ۴۰۵ با هویت نامعلوم، بنابر تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.
عباس نژاد تصریح كرد: در این حادثه بنابر معاینات اولیه عوامل اورژانس مشخص شد که متاسفانه دو نفر از سرنشینان خودروها ی تصادفی فوت شده و ۶ نفر دیگر نیز دچار مصدومیت شده اند كه بلافاصله جهت مداوا به مراكز درمانی انتقال یافتند.
وی در پایان گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و همچنین تحویل محل به آتش نشانی حسن آباد قم، محل حادثه را ترك کرده و به ایستگاه خود بازگشتند.م۷
عکس: حسین توانا
1398/4/5 14:40:0
تعداد مشاهده:  806
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد