10/15/2019 - سه شنبه 23 مهر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printاتاقک کارگری در داخل سوله آتش گرفت
image
یک اتاقک کارگری مملو از وسایل و لوازم در داخل یک سوله خالی در جنوب تهران دچار آتش سوزی شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۲۳:۱۷ دقیقه شب گذشته شهروندان با مشاهده دود از داخل یك سوله بلافاصله با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و سازمان آتش نشانی تهران را از وجود این آتش سوزی مطلع كردند كه ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان ایستگاههای ۱۴، ۷۹، ۲۱ و گروه نجات ۱۷ را به خیابان بروجردی، ابتدای بلوار قدس، خیابان یگانه اعزام كرد.
امیر اصلان عزیزی افسر آماده منطقه ۷ عملیات آتش نشانی تهران كه از ابتدای این حادثه در محل حضور یافته بود دراین مورد گفت: در داخل یك سوله به وسعت یک هزار مربع، یک اتاقك كارگری به مساحت ۲۰ مترمربع مملو از وسایل دچار آتش سوزی شد كه دود ناشی از این آتش سوزی از داخل هواكش های انبار خارج می شد.
وی اضافه کرد: آتش‌نشانان با رعایت اصول ایمنی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی به دو گروه تقسیم شده و یك گروه با استفاده از نردبان دستی از سقف شیروانی و گروهی دیگر با استفاده از یك رشته لوله آبده پس از شكستن قفل درب انبار وارد این مکان شده و اقدام به جستجوی محبوسین و همچنین مهار شعله‌های آتش كردند.
افسر آماده منطقه ۷ عملیات درادامه اظهار داشت: نیروهای عملیات پس از بازدید و بررسی و جستجوی كامل، هیچ فردی را در داخل سوله پیدا نکردند.
وی افزود: عملیات مهار خاموش كردن شعله های آتش توسط نیروهای آتش نشانی به سرعت انجام شد و از گسترش آتش به اطراف جلوگیری به عمل آمد.
گفتنی است: علت بروز این آتش سوزی توسط كارشناسان سازمان آتش نشانی تهران اعلام خواهد شد.م7
عکس: امیر واحدی
1398/4/5 14:26:0
تعداد مشاهده:  272
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد