10/15/2019 - سه شنبه 23 مهر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printمصدومیت مادر و فرزند در حادثه واژگونی خودرو سواری
image
رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی در بزرگراه شهید فهمیده واژگونی خودروی سواری و مصدومیت دو سرنشین آن را رقم زد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 12:24دقیقه روز گذشته آتش نشانان ایستگاه76 را به محل این حادثه واقع در بزرگراه شهید فهمیده اعزام كرد.
ولی اله شکورلی، فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروسواری پراید در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید فهمیده در حال حرکت بود که به علت بی احتیاطی از مسیر اصلی خارج شد و پس از برخورد با بلوک های بزرگ سیمانی بزرگراه، بر روی سقف واژگون شد وپس از چندین متر سر خوردن بر روی سقف سرانجام در منتهی الیه سمت چپ بزرگراه از حرکت باز ایستاد.
وی افزود: بر اثر این حادثه راننده و سرنشین خودروی سواری که مادر35 ساله و کودک 8 ساله بودند، مجروح شدند که قبل از رسیدن آتش نشانان توسط شهروندان از داخل خودرو به بیرون منتقل شده بودند.
شکورلی با بیان این که این دونفر از ناحیه سر، صورت و کمر دچار مصدومیت شده بودند، افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع سیستم برق خودرو و كشیدن نوار احتیاط، اقدام به ایمن سازی محل کرده و سپس این خودرو را به محل امن منتقل کردند.
این فرمانده آتش نشانی علت بروز این حادثه رانندگی را از سوی پلیس راهور در دست بررسی اعلام کرد و گفت: مصدومین بلافاصله تحویل عوامل هلال احمر حاضر در محل شد.م1
عکس: محسن مرادی
1398/4/5 12:52:0
تعداد مشاهده:  428
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد