09/17/2019 - سه شنبه 26 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printآتش سوزی وانت بار در میدان مرکزی میوه و تره بار
image
یک دستگاه وانت پیکان در میدان مرکزی میوه و تره بار صبح امروز آتش گرفت ولی توسط آتش نشانان به موقع مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 08:48 دقیقه صبح امروز در پی آتش سوزی یک دستگاه خودروی پیکان وانت در فاز 2 میدان مرکزی میوه و تره بار و طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 35 مستقر در داخل این میدان مرکزی تره بار را به محل حادثه اعزام کرد.
داریوش نامور فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی وانت پیکان به علت نامشخصی دچار آتش سوزی شد که به هنگام رسیدن آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که خودرو کاملا شعله ور است.
وی افزود: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی، با استفاده از دو رشته لوله آبده و یک دستگاه خاموش کننده دستی اقدام به مهار شعله های آتش کردند.
این فرمانده آتش نشانی در ادامه اظهار داشت: آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل شعله های آتش و نیز ارائه تذکرات ایمنی به مالک، این وسیله نقلیه را جهت انجام اقدامات قانونی تحویل عوامل انتظامی دادند.
نامور با اشاره به این که در این حادثه به هیچ یک از سرنشینان آسیب جانی نرسید، تاکید کرد: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی تهران در حال بررسی است.م7
عکس: محمد فتحی
1398/3/5 15:27:0
تعداد مشاهده:  579
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد