09/17/2019 - سه شنبه 26 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printآتش سوزی دپوی كود حیوانی در جاده ورامین
image
محل جمع آوری کود حیوانی یک دامداری در محله عشق آباد جاده ورامین شب گذشته آتش گرفت که برای خاموش کردن آن یک گروه از آتش نشانان تهران اعزام شدند.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 21:50 دقیقه روز گذشته وقوع یک مورد آتش سوزی گسترده در یك دامداری واقع در جاده ورامین، عشق آباد، خیابان صاحب الزمان از سوی شاهدان به سامانه 125 اطلاع داده و درخواست كمك فوری شد كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 86 به همراه تانكرآب را به محل حادثه اعزام كرد.
فرهاد مویدی فرمانده آتش نشانان اعزامی در گزارش اولیه خود اعلام كرد: در یك دامداری به مساحت 4 هزار متر مربع، قسمتی از محوطه آن به وسعت 500 متر مربع انباشته از كود حیوانی دچار آتش سوزی شد كه به سرعت در حال سرایت به اطراف بود.
وی با بیان این که دود و آتش زیادی از میان این دامداری به هوا بلند شده بود، تصریح کرد: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی با استفاده از سه رشته لوله آبده مشغول مهار شعله های آتش و جلوگیری از گسترش آن به اطراف شدند.
این فرمانده آتش نشانی افزود: آتش نشانان پس از گذشت حدود دو ساعت تلاش مستمر توانستند شعله های آتش را به صورت كامل مهار كرده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند.م7
عکس: مجتبی حاجیلو
1398/3/5 15:4:0
تعداد مشاهده:  471
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد