08/22/2019 - پنجشنبه 31 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printمرگ دردناک کارگر فضای سبز در زیر اتوبوس بین شهری
image
برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری بین شهری با گاردریل کنار بزرگراه و کارگر فضای سبز شهرداری، مرگ این کارگر را در پی داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، شاهدان با دیدن این تصادف دلخراش، طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی تهران ساعت 13:30 دقیقه روز گذشته درخواست کمک فوری کردند که با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 32 و گروه امداد و نجات 11 به محل حادثه در بزرگراه شهید یاسینی، نرسیده به پل بزرگراه شهید بابایی رهسپار شدند.
حسن مهرورز افسر آماده منطقه 6 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده بود، در مورد چگونگی وقوع این حادثه گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری بین شهری در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید یاسینی در حال حرکت بود که به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف شد و پس از برخورد با یک کارگر فضای سبز شهرداری به شدت با گاردریل(حفاظ فلزی) کنار بزرگراه و نیز پایه بتونی نگه دارنده کابل های برق بزرگراه، تصادف کرد.
وی با اشاره به مصدوم و گرفتار شدن این کارگر در زیر اتوبوس، افزود: آتش نشانان به سرعت ایمن سازی های لازم برای جلوگیری از بروز حوادث بعدی را انجام داده و با بکارگیری تجهیزات ویژه نجات و با استفاده از جک های بادی و لوازم هیدرولیکی، عملیات رهاسازی این شخص را آغاز کردند و در کمترین زمان ممکن توانستند این کارگر را خارج کرده و تحویل نیروهای اورژانس حاضر در محل بدهند که پس از انجام معاینات اولیه متاسفانه مرگ وی توسط عوامل اورژانس تایید شد.
مهرورز در ادامه تصریح کرد: این اتوبوس پس از آمدن جرثقیل پلیس راهور در محل تصادف، جابجا شده و به محل پارکینگ راهنمایی و رانندگی تهران انتقال یافت.
افسر آماده آتش نشانی در خاتمه اظهار داشت: پیکر این کارگر حدودا 60 ساله جهت انجام اقدامات قانونی و بررسی علت مرگ، تحویل عوامل انتظامی منطقه شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.
شایان ذکر است علت وقوع این حادثه مرگبار هم اکنون از سوی پلیس راهور منطقه در دست بررسی است.م6
عکس: محمد میرزایی/محمدرضا نظری
1398/1/29 12:57:0
تعداد مشاهده:  1043
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد