08/22/2019 - پنجشنبه 31 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printارسال کمک های غیر نقدی آتش نشانی تهران به مناطق سیل زده کشور
image
اولین مرحله کمک های غیر نقدی سازمان آتش نشانی تهران به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با اعلام این خبر افزود: همزمان با جمع آوری کمک های مردمی در سراسر کشور و ارسال به مناطق سیل زده، سازمان آتش نشانی تهران نیز در مشارکت با شهرداری تهران نسبت به جمع آوری کمک های غیر نقدی شامل محصولات بهداشتی، پتو، کنسرو، اقلام و کالاهای مصرفی و... اقدام نموده است.
وی بیان داشت: آتش نشانان تهرانی با اعلام آمادگی برای رفع مشکل مناطق سیل زده از لحظات ابتدایی در مناطق مختلف کشور حضوریافته و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت بی وقفه در جهت رفع مشکل هموطنان هستند.
وی افزود: با توجه به اعزام چندین اکیپ عملیاتی به این مناطق و استفاده از تجهیزات و خودروهای آتش نشانی امید است با توکل بر خدا هر چه زودتر بحران بوجود آمده رفع شود.
داوری با اشاره به اقدامات انجام شده نسبت به جمع آوری کمک های غیر نقدی تصریح کرد: با توجه به تمایل آتش نشانان و خانواده های آنان، سازمان آتش نشانی تهران نسبت به جمع آوری و بسته بندی اقلام ارسال شده از سوی همکاران اقدام کرده و از روز چهارشنبه مورخ 98.1.21 تاکنون سه کامیون را همزمان با شهرداری تهران به مناطق سیل زده ارسال کرده است.
وی افزود: با توجه به استقبال همکاران و خانواده های آنان از این امر خداپسندانه، ایستگاه 8 آتش نشانی تهران تا پایان روز چهارشنبه 98.1.28 آماده دریافت کمک های غیر نقدی آتش نشانان و خانواده گرامی آنان می باشد.
گفتنی است: هم اکنون تعدادی از نمایندگان شهرداری تهران و سازمان های مردم نهاد در استان های سیل زده حضور دارند و علاوه بر توزیع مواد غذایی و اقلام مورد نیاز، خدمات داوطلبانه را به هموطنان ارائه می دهند.
عکس: روابط عمومی
1398/1/24 15:6:0
تعداد مشاهده:  714
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد