11/13/2019 - چهارشنبه 22 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
بی احتیاطی حادثه آفرید؛
printچرخ گوشت صنعتی انگشتان مرد جوان را بلعید
image
بی توجهی به توصیه های ایمنی در هنگام کار، گیر کردن انگشتان دست کارگر رستوران کبابی را در میان چرخ دنده های چرخ گوشت صنعتی، در پی داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، طی تماس پرسنل بیمارستان حضرت امام حسین(ع) با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروی ایستگاه 2 و نجات 12 از ایستگاه 71 را ساعت 21:55 شب گذشته به خیابان شهید مدنی بیمارستان حضرت امام حسین(ع)، رهسپار كرد.
سعید فراهانی افسر آماده منطقه شش عملیات آتش نشانی درباره این حادثه گفت:در طی تماس پرسنل بیمارستان حضرت امام حسین با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه آتش نشانان ایستگاه 2 و نجات 12 به بیمارستان امام حسین رهسپار شدند.
وی افزود: بنا به گزارش مسئولین بیمارستان یک مرد جوان 17 ساله از اتباع بیگانه در هنگام کار در رستوران کبابی، در هنگام کار با چرخ گوشت بر اثر بی احتیاطی، دست راستش در میان تیغه های چرخ گوشت گیر کرده و همکارانش وی را به بیمارستان منتقل کرده بودند.
افسر آماده منطقه 6 عملیات خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات بلافاصله با استفاده از تجهیزات مخصوص، در حضور عوامل اورژانس بیمارستان، با رعایت کامل اصول ایمنی، اقدام به برش بدنه فلزی چرخ گوشت کرده و بعداز مدتی تلاش، انگشتان آسیب دیده این کارگر را از داخل چرخ گوشت رها کرده و تحویل عوامل اورژانس بیمارستان دادند.م6
عکس: محمد میرزایی
1397/11/6 14:43:0
تعداد مشاهده:  971
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد