05/26/2019 - يكشنبه 5 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتصادف دو خودروی سمند و نیسان وانت حادثه آفرید
image
یک دستگاه نیسان وانت در برخورد شدید با خودرو سواری در بزرگراه شهید آوینی واژگون شد ولی به راننده ها و سرنشینان این دو خودرو آسیب جانی نرسید.
به گزارش پایگاه خبری 125، وقوع این تصادف شدید از سوی شاهدان ساعت 14 روز گذشته به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 9 روانه محل حادثه در بزرگراه شهید آوینی، مقابل خیابان عماد آور شدند.
هادی علی یاری فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص ابراز داشت: یك دستگاه خودروی نیسان باری بر اثر تصادف با یك دستگاه خودروی سواری سمند در مسیر تند روی بزرگراه آوینی به حالت واژگون در آمده بود.
وی افزود: خوشبختانه به رغم شدت این تصادف رانندگی به سرنشینان و رانندگان هر دو وسیله نقلیه آسیب جانی نرسیده بود و همه آنها به سلامت از داخل این خودروها خارج شده بودند.
این فرمانده آتش نشانی درادامه تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی به محض حضور در محل حادثه با رعایت موارد ایمنی و پس از اطمینان از عدم نشت بنزین خودروها، با استفاده از علایم هشدار دهنده اقدام به ایمن سازی صحنه تصادف کردند و ادامه نیز هر دو وسیله نقلیه با جرثقیل نیروی انتظامی به كنار بزرگراه و محل امن منتقل شد.
علی یاری با اعلام این که علت بروز این تصادف هم اکنون از طرف پلیس راهور درحال بررسی است، اضافه کرد: نیرو های آتش نشانی در ادامه عملیات خود با استفاده از خاك موجود در محل، سطح بزرگراه را ایمن سازی کردند تا علاوه بر رفع لغزندگی سطح جاده از بروز حوادث دیگر رانندگی جلوگیری شود.م7
عکس: وحید نظافت
1397/4/21 11:47:0
تعداد مشاهده:  541
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد