06/20/2018 - چهارشنبه 30 خرداد 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

مرگ راننده کامیونت در تصادف با کامیون
image
برخورد شدید کامیونت و کامیون با یکدیگر در بزرگراه همت، تقاطع پاسداران مرگ راننده جوان کامیونت را رقم زد.
به گزارش پایگاه خبری 125، وقوع این حادثه ساعت 5 صبح امروز توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد كه با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 29 و گروه امداد و نجات 18 این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
حسین محمدی افسر آماده منطقه 2 عملیات سازمان آتش نشانی تهران درمورد جزئیات این حادثه مرگبار رانندگی ابراز داشت: یک دستگاه کامیونت ایسوزو درحین حرکت در خط تندرو بزرگراه به علت نامعلومی به شدت با کامیون برخورد کرد.
وی اضافه کرد: بر اثر شدت تصادم، راننده کامیونت ایسوزو که مردی جوان بود درداخل اتاقک این کامیونت گرفتار و بیهوش شد.
محمدی در ادامه گفت: نیروهای آتش نشانی ضمن آرایش خودروها ی آتش نشانی در صحنه تصادف و بستن خط تندرو بر روی خودروهای عبوری و درخواست حضور نیروی نجات و عوامل اورژانس و پلیس راهور، به بررسی محل حادثه پرداختند و سپس با استفاده از تجهیزات نجات هیدرولیكی، در اتاقک کامیونت را برش داده و راننده را بیرون آوردند.
افسر آماده آتش نشانی افزود: عوامل اورژانس پس از انجام معاینات اولیه اعلام کردند که راننده گرفتار كه مردی 25 ساله بود در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود.
وی با اشاره به این که علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور دردست بررسی است، اعلام کرد: کامیونت تصادفی به وسیله جرثقیل به حاشیه امن بزرگراه انتقال داده شد و محل حادثه کاملا ایمن شد.م2
عکس: محمدمهدی هاتف
print
1397/3/24 13:23:0
تعداد مشاهده:  528
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد