06/20/2018 - چهارشنبه 30 خرداد 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

دیدار مدیران مناطق عملیات با خانواده های شهدای آتش نشانی پایتخت
image
مدیران مناطق 8 گانه عملیات سازمان آتش نشانی تهران در منازل تعدادی از شهدای آتش نشانی حاضر شده و با خانواده های این شهدای گرانقدر دیدار کردند.
به گزارش پایگاه خبری 125، مدیر منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران با حضور در منازل شهیدان امید عباسی، علی خورشیدفر، محمد حسین صالحی و ابراهیم خودرو با اعضای خانواده این شهدای آتش نشانی دیدار کرد.
در این دیدار که حسین حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات این سازمان و نیز جمعی از مسئولین این منطقه عملیاتی حضور داشتند، علاوه بر اظهار قدردانی و تشکر از خانواده های شهدای آتش نشانی و همچنین گرامیداشت ایثارگری ها و جانفشانی های این شهدای بزرگوار، هدایایی از طرف سازمان آتش نشانی تهران به خانواده های این شهدای گرانقدر اهدا شد.
در ادامه این دیدارها، حسن علیمردانی مدیر منطقه 8 عملیات این سازمان به همراه تعدادی از مدیران منطقه به دیدار خانواده های سه شهید آتش نشانی، شهید علی تبار، شهید ناصر مهرورز و شهید برات محیطی پناه رفته و علاوه براهدای هدایا، یاد و خاطره این شهدا را گرامی داشتند.
در دیدار دیگری که با حضور علی جبارزاده معاون عملیات منطقه 5 عملیات این سازمان صورت گرفت، ایشان به اتفاق مسئولین این منطقه در منازل شهدای آتش نشانی شامل شهید مصطفی بلاغت نیا، شهید احمد ربیعی منفرد و شهید رضا سمیعی پنجی حاضر شده و با خانواده ی این شهیدان دیدار کرده و به گفتگو نشستند.
بر اساس این گزارش، در ادامه این ساسله دیدارها حسن سیفی مدیر منطقه 4 عملیات آتش نشانی تهران به اتفاق داود قلی زاده معاون عملیات این منطقه با حضور در منزل دو شهید آتش نشان، شهید "سلیم ابراهیمی" و شهید "حمید آذری" با خانواده این شهدا دیدار کردند.
همچنین در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این دو شهید گرانقدر آتش نشانی و نیز اهدای هدایایی به رسم یادبود، از خانواده آنان قدردانی کردند.
این گزارش حاکی است؛ مدیر منطقه 2 عملیات سازمان آتش نشانی به همراه جمعی از روسای ایستگاه های این منطقه عملیاتی در منازل دو شهید آتش نشانی تهران، "شهید بهنام میرزاخانی" و "شهید حسین حسین زاده " حاضر شده و با خانواده های این شهدا دیدار کردند.
در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این دو شهید گرانقدر، مدیران آتش نشانی همچنین با اهدای هدایا از سوی این سازمان از خانواده های این شهدا تجلیل کردند.
بر اساس این گزارش، در ادامه سلسله دیدارهای مدیران عملیات آتش نشانی پایتخت با خانواده های شهدای آتش نشانی، امیر مهدیانی مدیرمنطقه سه عملیات سازمان آتش نشانی تهران با حضور در منزل آتش نشان شهید "محمد نادری" با اعضای خانواده این شهید بزرگوارحادثه پلاسکو دیدار کرد.
در این ملاقات هدایایی به رسم یادبود از طرف سازمان آتش نشانی به خانواده معظم شهید دفاع مقدس تقدیم شد.
از سوی دیگر، مدیر منطقه 6 عملیات سازمان آتش نشانی تهران نیز با خانواده های آتش‌نشانان شهید "علی اکبر جعفرزاده" و "حسین ابراهیمی" دیدار کرد و یاد و خاطره این دو شهید گرانقدر را گرامی داشت.
مرتضی بهروز مدیر منطقه 6 عملیات این سازمان به همراه مهدی حقی معاون و همچنین تعدادی از مدیران عملیات این منطقه در منازل این شهدا حاضر شده و در دیدار با اعضای خانواده این شهدای عملیات و دفاع مقدس، از ایثارگری و از خود گذشتگی این عزیزان تجلیل کردند.
در همین ارتباط، مدیر و معاون منطقه منطقه هفت عملیات این سازمان نیز به دیدار خانواده شهید "اصغر شفایی" رفتند.
محمد تیمورخانی مدیر و همچنین بهنام ریاضی معاون این منطقه عملیاتی به همراه تعدادی از مدیران و روسای ایستگاه ها در منزل این شهید گران قدر سازمان آتش نشانی تهران حاضر شده و ضمن اهدای هدایایی به خانواده شهیدشفایی، یاد و خاطره این شهید دفاع مقدس را گرامی داشتند.
عکس: روابط عمومی
print
1397/3/24 11:41:0
تعداد مشاهده:  1111
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد