06/20/2018 - چهارشنبه 30 خرداد 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

مصدومیت دو زن در تصادف سه خودرو سواری
image
دو زن در تصادف خودرو سواری در غرب تهران مجروح شده و روانه بیمارستان شدند.
به گزارش پایگاه خبری 125، وقوع این حادثه ساعت 14:23 دقیقه دیروز توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 69 این سازمان به محل حادثه واقع در بلوار کوهک، خیابان علوم و فنون اعزام شدند.
فریدون خاوریان فرمانده آتش نشانان اعزامی درمورد جزئیات این تصادف گفت: سه دستگاه خودرو سواری به هنگام حرکت در خیابان به علت نامشخصی به شدت با یکدیگر برخورد کردند که بر اثر این حادثه دو زن 42 و 65 ساله، راننده و سرنشین خودرو پژو 206، دچار آسیب دیدگی شدند که پیش از رسیدن نیروهای عملیات توسط شهروندان از خودرو خارج شده بودند.
وی افزود: آتش نشانان با حضور درمحل این تصادف، پس از قطع برق هر سه خودرو وگذاشتن علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه حادثه وهمچنین ایمن کردن کامل محل، هردو مصدوم را تحویل عوامل اورژانس دادند تا برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شوند.
این فرمانده آتش نشانی با ذکر این مطلب که علت بروزاین حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در حال بررسی است، ادامه داد: آتش نشانان، خودرو های تصادفی را به حاشیه امن خیابان انتقال داده و محل حادثه را کاملا پاکسازی کردند.م1
عکس: امیر احمدی
print
1397/3/24 9:40:0
تعداد مشاهده:  477
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد