06/20/2018 - چهارشنبه 30 خرداد 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

آتش و دود در کارگاه دباغی
image
آتش سوزی کارگاه دباغی در بزرگراه فدائیان اسلام با حضور به موقع آتش نشانان مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس نگهبان یک کارگاه با سامانه 125 مبنی بر مشاهده دود و آتش از یک کارگاه دباغی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 2:23 بامداد امروز آتش نشانان ایستگاه های 14 و 90 و خودروی حمل دستگاه تنفسی را به مسیر جنوب به شمال بزرگراه فداییان اسلام، کوچه کاظم زاده اعزام کرد.
توکل قاسم پور افسر آماده منطقه 7 عملیات که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: یک کارگاه دباغی چرم و پوست به مساحت 300 متر مربع دیده می شد که در قسمت انبار آن به مساحت 150 متر مربع ظروف حاوی تینر و حلال طعمه آتش سوزی شده و دود و شعله زیادی از دور نمایان بود.
وی ادامه داد: با توجه به قفل بودن در کارگاه و نبود مالک، آتش نشانان بی درنگ پس از بازدید و بررسی های اولیه قفل در کارگاه را بریدند و پس از قطع برق و گاز با چند رشته لوله آبدهی وارد کارگاه شدند
وی افزود: آتش نشانان با تلاش همه جانبه خود توانستندآتش سوزی را مهار و خاموش کرده و از سرایت آتش به تینر و مواد قابل اشتعال دیگر جلوگیری کردند.
افسر آماده منطقه 7 عملیات خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از جداسازی اجناس از یکدیگر، تخلیه دود و تحویل کارگاه به مالک به ماموریت خود پایان دادند.م7
عکس: حمید امدادی
print
1397/3/23 13:51:0
تعداد مشاهده:  314
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد