05/25/2018 - جمعه 4 خرداد 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی؛
کارکنان روابط عمومی با مدیر عامل سازمان دیدار کردند
image
مدیر عامل سازمان آتش نشانی حلول ماه مبارک رمضان و ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به کارکنان این حوزه تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری 125، مهدی داوری در نشست روز گذشته با کارکنان روابط عمومی سازمان طی سخنانی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان اظهار داشت: امروز سازمان آتش نشانی نسبت به سال های پیش جایگاه رفیع تری از نظر مردم در جامعه دارد که عمده ترین بخش آن مرهون ایثارگری و جانفشانی آتش نشانان در عرصه های مختلف است و نقطه عطف آن نیز حادثه پلاسکو است.
وی افزود: از حادثه پلاسکو به بعد تعریف جدیدی از آتش نشانی در بین مردم جای گرفت اما به طور حتم سهم زیادی را روابط عمومی در ارتقای سطح جایگاه سازمان داشته است.
وی تاکید کرد: به واسطه زحماتی که مسوولین و پرسنل روابط عمومی با به خطر انداختن جان خود در مستند سازی و تصویربرداری در حوادث متحمل می شوند، این شغل را بسیار ارزشمند می کند و ارتقای جایگاه اجتماعی آتش نشانان در توسعه نقش آنان در جامعه موثر است و امروز رسالت جدیدی را برای روابط عمومی قائل شده ایم.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی ضمن تاکید بر فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ایمنی به شهروندان خاطرنشان کرد: از روزی که در این جایگاه قرار گرفتم بر مشارکت مردم در موضوعات ایمنی و حساس کردن آنها بر این موضوع اصرار کردم زیرا نقش مردم در آگاهی بخشی و توسعه فرهنگ ایمنی بسیار اهمیت دارد.
وی افزود: تلاش برای فرهنگ سازی شهروندان باید نگاه جدیدی داشته باشد مردم مجری تمهیدات ایمنی هستند، مردم ناظر موضوع ایمنی هستند اگر کسی در جایی زندگی می کند و ایمنی در آنجا اجرا نمیشود باید خودش نسبت به ایمنی و رعایت آن حساس شود.در همه سازمانها رسالت روابط عمومی بیشتر متمرکز بر آگاهی بخشی است.
در پایان این نشست، مدیر عامل با اهداء لوح سپاس از زحمات کارکنان روابط عمومی مرکز و مسوولین روابط عمومی مناطق ۸ گانه عملیات قدردانی کرد.
عکس: مصطفی باقری
print
1397/2/27 11:53:0
تعداد مشاهده:  650
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد