05/25/2018 - جمعه 4 خرداد 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

برگزاری مانور آتش نشانی در مرکز نگهداری خودروهای فرسوده
image
مانور آبرسانی و مقابله با آتش سوزی های بزرگ و گسترده به منظور آمادگی هر چه بیشتر آتش نشانان توسط نیروهای عملیات منطقه 8 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در مرکز نگهداری خودروهای فرسوده برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، با هماهنگی های از پیش تعیین شده، این مانور عملیاتی با حضور آتش نشانان ایستگاه های 15، 78، 37 و نیزچندین دستگاه انواع خودروی آتش نشانی از جمله خودروی فوماتیک در مرکز اسقاط و نگهداری خودروهای مستعمل و از رده خارج شده، با موفقیت به اجرا درآمد.
عزیز غلامی نسب معاون منطقه 8 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که از نزدیک بر روند اجرای این مانور نظارت داشت، دراین باره گفت: مرکز اسقاط و نگهداری خودروهای فرسوده واقع درانتهای خیابان شهید قدیانی شهرک مسعودیه به دلیل وجود صدها دستگاه خودرو یکی از اماکن پرخطر منطقه محسوب می شود.
وی افزود: این مرکز همچنین به نوعی از جمله مستعدترین مکان ها برای برگزاری مانورهای آتش نشانی است که نیروهای آتش نشانی می توانند با اجرای مانور برای مواجهه با آتش سوزی های بزرگ و چند نقطه ای به تمرین بپردازند.
غلامی نسب درمورد چگونگی برگزاری این مانور اظهار داشت: این تمرین عملیاتی با فرض آتش سوزی خودروهای اسقاط در چندین قسمت از این مرکز نگهداری خودروهای فرسوده آغاز شد و آتش نشانان در چند مرحله و با روش های مختلف برای آبرسانی سریعتر در آتش سوزیها، مهارت عملیاتی خود را به تمرین گذاشتند.
معاون منطقه 8 عملیات تاکید کرد: در پایان این مانور با تشکیل جلسه ای در محل، فرماندهان و آتش نشانان به نقد و بررسی این مانور عملیاتی پرداختند.م8
عکس: آیدین سرور
print
1397/2/27 11:30:0
تعداد مشاهده:  151
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد